28991 EWERT KARLSSON (1918-2004), litografi, signerad EWK och daterad -93

28991a_8dc231f707b203d_med.jpeg
  • 28991a_8dc231f707b203d_sm.jpeg
  • 28991b_8dc231f70f911ce_sm.jpeg

"Moder Jord", numrerad 21/350, ca 51 x 44 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK
*Följerätt tillkommer