28991 EWERT KARLSSON (1918-2004), litografi, signerad EWK och daterad -93
"Moder Jord", numrerad 21/350, ca 51 x 44 cm
- Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram
Värdering | 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |
*Följerätt tillkommer |