24516 HANDTAG, 26 st, kromad metall, 1950/60-tal

24516a_8dbe10180ccc02a_med.jpeg
  • 24516a_8dbe10180ccc02a_sm.jpeg
  • 24516b_8dbe1018140cda9_sm.jpeg
  • 24516c_8dbe10181ab4cf3_sm.jpeg

18 st, längd ca 9, 8 st, längd 11,5 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK