24314 FÅTÖLJ, Michael Sodeau, "Oyster", Offecct, 2000-tal

24314a_8dbdc64bbcdfcb8_med.jpeg
  • 24314a_8dbdc64bbcdfcb8_sm.jpeg
  • 24314b_8dbdabb21c8823e_sm.jpeg
  • 24314c_8dbdabb224b29ae_sm.jpeg
  • 24314a_8dbdabb214b8fa5_sm.jpeg
  • 24314d_8dbdabb22cdf8c5_sm.jpeg

Formgjuten, stoppning av kallskum, klädsel av orange textil, snurrbar, etikettmärkt, sitthöjd 38 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage, smärre fläckar

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK