19536 TAKLAMPA, mässing, 1900-talets mitt

21908a_med.jpeg
  • 21908a_sm.jpeg

Stomme av mässing, kupa av pressglas, höjd exkl kedja ca 22, diameter ca 31 cm

  • Konditionsrapport:Funktion garanteras ej, smärre ytslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK