21815 LJUSSTAKAR, 8 st, mässing, 1900-tal

21815a_8dbbb408c93d25d_med.jpeg
  • 21815a_8dbbb408c93d25d_sm.jpeg
  • 21815b_8dbbb408d08ed37_sm.jpeg
  • 21815c_8dbbb408d7ccbf5_sm.jpeg

Bla Metallslöjden Gusum, höjd 9 - 14 cm

  • Konditionsrapport:Smärre slitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK