21799 LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, Metallslöjden Johansson & Karlsson Gusum, 1900-talets andra hälft

21799a_8dbbb659de82f25_med.jpeg
  • 21799a_8dbbb659de82f25_sm.jpeg

Reliefdekor, för ett ljus vardera, höjd ca 27 cm

  • Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterat slitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK