21760 MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets andra hälft
Mässingsplåt, genombruten dekor, kupa av rosa glas, en ljuspunkt, höjd exkl kedja ca 42 cm
- Konditionsrapport:Senare eldragning, smärre åldersrelaterat slitage, senare kedja och takkopp, kupa med smärre stötskada
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |