21760 MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets andra hälft

21760a_8dbba9cfa7125a7_med.jpeg
  • 21760a_8dbba9cfa7125a7_sm.jpeg
  • 21760b_8dbba9cfaed345f_sm.jpeg

Mässingsplåt, genombruten dekor, kupa av rosa glas, en ljuspunkt, höjd exkl kedja ca 42 cm

  • Konditionsrapport:Senare eldragning, smärre åldersrelaterat slitage, senare kedja och takkopp, kupa med smärre stötskada

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK