21266 HANS-AGNE JACOBSSON, 1 par bordslampor, mässing, modell B221, Markaryd, 1900-talets mitt

21266a_8dbb384d28a9dea_med.jpeg
  • 21266a_8dbb384d28a9dea_sm.jpeg
  • 21266b_8dbb384d2a85313_sm.jpeg
  • 21266c_8dbb384d2751216_sm.jpeg
  • 21266d_8dbb384d2a947c0_sm.jpeg

Fot och kupa med genombruten dekor, etikettmärkta, höjd ca 17 cm

  • Konditionsrapport:Visst ytslitage, funktion garanteras ej

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT