16410 SVEND AAGE HOLM-SØRENSEN, taklampa "Opal arch", 1950-/60-tal
Svartlackerad metall och opalglas, en ljuspunkt, höjd 19, diameter 20 cm
- Konditionsrapport:Ej funktionstestad, smärre ytslitage
Värdering | 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |