16249 LANTERNA, koppar, HG, 1900-tal

16249a_8db585a28cfae13_med.jpeg
  • 16249a_8db585a28cfae13_sm.jpeg
  • 16249b_8db585a28df354a_sm.jpeg
  • 16249c_8db585a28c8e29a_sm.jpeg
  • 16249d_8db585a294ccafc_sm.jpeg
  • 16249e_8db585a290cf166_sm.jpeg
  • 16249f_8db585a28a97f73_sm.jpeg
  • 16249g_8db585a28e393d9_sm.jpeg

Hörnmodell, styrbord, stämpelmärkt etikett M 6459, höjd 29, 32 x 28 cm

  • Konditionsrapport:Senare elkabel, funktion garanteras ej, visst ytslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK