16225 NATTLJUSSTAKE, tenn, rokoko, 1700-tal

16225a_8db5855eb16e7ca_med.jpeg
  • 16225a_8db5855eb16e7ca_sm.jpeg
  • 16225b_8db5855eb1d849f_sm.jpeg
  • 16225c_8db5855eb2034f2_sm.jpeg
  • 16225d_8db5855eb36be7b_sm.jpeg
  • 16225e_8db5855eb410910_sm.jpeg
  • 16225f_8db5855eb1a5335_sm.jpeg

Bladformat, för ett ljus, höjd 7, längd ca 18 cm

  • Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterat slitage och små bristningar

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK