16138 PORSLINSTAVLOR, 6 st, Bavaria, 1900-tal

16138a_8db585bf22c648c_med.jpeg
  • 16138a_8db585bf22c648c_sm.jpeg
  • 16138b_8db585bf23b7321_sm.jpeg
  • 16138c_8db585bf219138f_sm.jpeg

Dekor av fåglar och fjärilar, ovala, förgylld dekor, höjd ca 21 - 32 cm

  • Konditionsrapport:Smärre ytslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK