15653 KORGSTOL, 1900-talets andra hälft

15653a_8db52c203da20e9_med.jpeg
  • 15653a_8db52c203da20e9_sm.jpeg
  • 15653b_8db52c203c653bf_sm.jpeg
  • 15653c_8db52c203e68888_sm.jpeg

Svängd rygg, lös stoppad dyna, sitthöjd 45 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage, märken

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK