15633 SÄNGBORD, teak, 1900-talets mitt

15633a_8db52c249574c61_med.jpeg
  • 15633a_8db52c249574c61_sm.jpeg
  • 15633b_8db52c24926927b_sm.jpeg
  • 15633c_8db52c249679063_sm.jpeg
  • 15633d_8db52c2494a0bb4_sm.jpeg

Sarg med låda, hylla nedtill, höjd 52, 45 x 39 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor och märken

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT