15631 SOFFBORD, 1950-/60-tal
Fanerat med teak, tidningshylla undertill, höjd 56, 120 x 52 cm
- Konditionsrapport:Smärre repor och märken
Värdering | 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 700 SEK |