15598 BOKHYLLA, Bodafors, 1950-/60-tal

15598a_8db52c0f042ab06_med.jpeg
  • 15598a_8db52c0f042ab06_sm.jpeg
  • 15598b_8db52c0f0779409_sm.jpeg
  • 15598c_8db52c0f08773ff_sm.jpeg

Fanerad med teak, tvådelad, underdel med skåp och lådor, överdel med hyllplan, höjd 186, 131 x 40 cm

  • Konditionsrapport:Repor och märken

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK