15598 BOKHYLLA, Bodafors, 1950-/60-tal
Fanerad med teak, tvådelad, underdel med skåp och lådor, överdel med hyllplan, höjd 186, 131 x 40 cm
- Konditionsrapport:Repor och märken
Värdering | 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |