15593 SAM LARSSON, skrivstol, DUX, 1900-talets andra hälft

15593a_8db52c1e72cf613_med.jpeg
  • 15593a_8db52c1e72cf613_sm.jpeg
  • 15593b_8db52c1e7217a58_sm.jpeg
  • 15593c_8db52c1e72cbce0_sm.jpeg
  • 15593d_8db52c1e76994a6_sm.jpeg

Stomme av kromad metall, på hjul, fast stoppad rygg och sits, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 46, total höjd ca 89 cm

  • Konditionsrapport:Repor och märken, armlän med en skruv lös

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK