15567 SERVISPORSLIN, 12 del, "Ostindia", Rörstrand, 1900-talets andra hälft
Bestående av 9 assietter (diameter ca 18,5), 2 tekoppar med fat (höjd 5,5), tekanna (14 cm)
- Konditionsrapport:Bruksslitage, repor, fläckar
Värdering | 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |