15548 SOCKERSKÅL, pläterad metall, 1900-tal, Järnvägsrestaurangen Norrköping

15548a_8db52c315be0dfb_med.jpeg
  • 15548a_8db52c315be0dfb_sm.jpeg
  • 15548b_8db52c315d6ab6b_sm.jpeg
  • 15548c_8db52c315cd7b38_sm.jpeg
  • 15548d_8db52c315f13ea0_sm.jpeg

Oval form, uppsvängd hänklar, höjd ca 7, längd 16,5 cm

  • Konditionsrapport:Repor, ursprungligt lock saknas möjligen

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT