15357 GOLVFOTOGENLAMPOR, 1 par, bronserad metall, 1800-talets andra hälft

15357a_8db585cf470ce0e_med.jpeg
  • 15357a_8db585cf470ce0e_sm.jpeg
  • 15357b_8db56b39d1b6bc0_sm.jpeg
  • 15357c_8db56b39d1281cc_sm.jpeg
  • 15357d_8db56b39d7ae753_sm.jpeg

Uniformerade män hållande facklor, höjd 100 cm

  • Konditionsrapport:Kupor saknas, funktion garanteras ej, ytslitage
  • Proveniens:Enligt uppgift från Sparreholms Slott

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT