15357 GOLVFOTOGENLAMPOR, 1 par, bronserad metall, 1800-talets andra hälft
Uniformerade män hållande facklor, höjd 100 cm
- Konditionsrapport:Kupor saknas, funktion garanteras ej, ytslitage
- Proveniens:Enligt uppgift från Sparreholms Slott
Värdering | 6 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |