15294 VAS, brons, art déco, Nyköpings ciselörverkstad, 1920-/30-tal

15294a_8db5619e151279b_med.jpeg
  • 15294a_8db5619e151279b_sm.jpeg
  • 15294b_8db5619e14d04f5_sm.jpeg
  • 15294c_8db5619e12ba3b4_sm.jpeg

Patinerad brons med randdekor, stämplad Nyköpings ciselörverkstad, höjd ca 17 cm

  • Konditionsrapport:Någon smärre repa

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT