15240 SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, jakaranda
Löstagbar bricka, på hjul, höjd ca 75, 66 x 44 cm
Citesintyg medföljer
- Konditionsrapport:Repor, bruksslitage
Värdering | 2 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |