12558 NAUTISKA TAVLOR, 6 st, kolorerade litografier, 1900-talets andra hälft

12558a_8db20b03a9c3846_med.jpeg
  • 12558a_8db20b03a9c3846_sm.jpeg

Motiv av olika skepp, tot inkl ram 21 x 42,5 cm

  • Konditionsrapport:Möjligen något gulnade

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK