12396 VAS, glas, sannolikt Italien 1900-talets första hälft

12396a_8db1fee7d60a55d_med.jpeg
  • 12396a_8db1fee7d60a55d_sm.jpeg
  • 12396b_8db1fee7d282ac5_sm.jpeg
  • 12396c_8db1fee7d26c5c9_sm.jpeg
  • 12396d_8db1fee7d667ad4_sm.jpeg
  • 12396e_8db1fee7d4b2758_sm.jpeg

Lila och orangetonat glas, dekorhänklar, höjd 33 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.