10926 SKÅL, glas, Eva Englund, Målerås, 1990-tal

12333a_med.jpeg
  • 12333a_sm.jpeg
  • 12333b_sm.jpeg
  • 12333c_sm.jpeg

Turkostonat glas, stämpelsignerad och etikettmärkt, höjd 18 cm

Konditionsrapport - Någon smärre repa

    Värdering300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)200 SEK