12277 FICKUR MED FICKURSSTÄLL, sent 1800-tal

12277a_8db1bda5ac3470f_med.jpeg
  • 12277a_8db1bda5ac3470f_sm.jpeg
  • 12277b_8db1bda5ae36d64_sm.jpeg
  • 12277c_8db1bda5b2b3c4c_sm.jpeg
  • 12277d_8db1bda5a779028_sm.jpeg
  • 12277e_8db1bda5a7500f9_sm.jpeg
  • 12277f_8db1bda5a6fd464_sm.jpeg
  • 12277g_8db1bda5aa2ae42_sm.jpeg

Fickur med emaljerad urtavla och sekundvisare, med klockkedja, diameter 32 mm. Fickursställ i mässing och grönt glas, höjd 13 cm

  • Konditionsrapport:Fickuret fungerar vid inlämningstillfället, smärre ytslitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT