12261 DALAHÄSTAR, 14 st, skuret trä, mestadels 1900-talets mitt
Höjd 7 - 18 cm
- Konditionsrapport:Ytslitage
Värdering | 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |