10271 BESTICK, 33 del, rostfritt stål och teak, 1900-talets andra hälft

10271a_8daf9fbf2a9c376_med.jpeg
  • 10271a_8daf9fbf2a9c376_sm.jpeg
  • 10271b_8daf9fbf2d36aab_sm.jpeg

Skaft av teak, omfattande 11 knivar, 11 gafflar, 11 skedar, samt 12 del förrättsbestick med pärlemoimiterande skaft, längd 15 - 20 cm

Konditionsrapport - Slitage

Värdering200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.