10265 BÖRJE SKOGH, väggrelief, stengods, Gustavsberg, signerad och daterad 77

10265a_8daf933a1d8fc60_med.jpeg
  • 10265a_8daf933a1d8fc60_sm.jpeg
  • 10265b_8daf933a1d20e98_sm.jpeg

Svart och silverfärgad glasyr, mönster av blommor, ca 23 x 47 cm

Konditionsrapport - Någon repa

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.