9298 RING, 18k guld, svenska stämplar Ahrenbecks 1991, med briljantslipade diamanter tot ca 0,42 ct, tot vikt ca 4 g

10250a_med.jpeg
  • 10250a_sm.jpeg
  • 10250b_sm.jpeg
  • 10250c_sm.jpeg

Sju briljantslipade diamanter, carat enligt gravyr, storlek ca 20,5/64

Konditionsrapport - Ytslitage

Värdering3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.