125 SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, 1 par, Swedish Grace, Svenskt tenn, sannolikt 1930-tal

3190a_8da4284902fc236_lg.jpeg
  • 3190a_8da4284902fc236_lg.jpeg
  • 3190b_8da42848fde7e60_lg.jpeg

Stämplade Svenskt tenn E8, höjd ca 26,5-41 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage, repor

Utropspris600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK