Börjar: 3 jun 2022 15:30Avslutas: 12 jun 2022 16:00

Juniauktion

Juniauktion
GOLVSPEGEL MED TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, bronserad_3103a_8da3cbed74e1827_lg.jpeg
GOLVSPEGEL MED TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, bronserad
Slutpris3 200 SEK
Värdering5 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, bronserad_3201a_8da38cfc3a6350c_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-talets första hälft, bronserad
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
SPEGEL, Gemla, 1900 talets andra hälft_3154a_8da4470ef62f291_lg.jpeg
SPEGEL, Gemla, 1900 talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
SPEGEL, "Pond Mirror", Ferm Living, Danmark, 2000-tal_3539a_8da43426076b251_lg.jpeg
SPEGEL, "Pond Mirror", Ferm Living, Danmark, 2000-tal
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 200 SEK
SPEGEL, Gemla, 1900 talets andra hälft_3153a_8da447108004a8b_lg.jpeg
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK
SPEGEL, Gemla, 1900 talets andra hälft_3152a_8da447118b411e3_lg.jpeg
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal_3151a_8da38bea4f986ef_lg.jpeg
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Värdering800 SEK
SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, 1 par, Swedish Grace, Svenskt tenn, sannolikt 1930-tal _3190a_8da4284902fc236_lg.jpeg
Slutpris450 SEK
Värdering600 SEK
SPEGELLAMPETT, omkring år 1900, bronserad, fasettslipat glas_3202a_8da38de9820c2df_lg.jpeg
SPEGELLAMPETT, omkring år 1900, bronserad, fasettslipat glas
Slutpris200 SEK
Värdering600 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets slut, bronserad_3200a_8da38c102623a8b_lg.jpeg
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets slut, bronserad
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
SPEGEL, 1900-/2000-tal, bronserad_3206a_8da3989371e6a77_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-/2000-tal, bronserad
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
GOLVSPEGEL, Karl Johan, 1800-tal_3288a_8da3cbbaa27de8c_lg.jpeg
GOLVSPEGEL, Karl Johan, 1800-tal
Slutpris250 SEK
Värdering1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld och bronserad_3199a_8da38b16a6f131d_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld och bronserad
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
SPEGEL, 1940-tal, inköpt på Chamberts Möbelfabrik_3337a_8da4342a43cc74d_lg.jpeg
SPEGEL, 1940-tal, inköpt på Chamberts Möbelfabrik
Slutpris950 SEK
Värdering400 SEK
SPEGEL, ek, Fröseke, 1900-talets mitt _3614a_8da44e7505245dd_lg.jpeg
SPEGEL, ek, Fröseke, 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld och bronserad_3630a_8da4286f31a11a4_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld och bronserad
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt _3634a_8da42840ece1be4_lg.jpeg
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Värdering600 SEK
SPEGEL SAMT LAMPETTER, tenn, 1930-tal_3911a_8da43dfd980f362_lg.jpeg
SPEGEL SAMT LAMPETTER, tenn, 1930-tal
Slutpris250 SEK
Värdering500 SEK
SPEGELLAMPETT, sengustaviansk, 1800-tal_3975a_8da43d58020bbf8_lg.jpeg
SPEGELLAMPETT, sengustaviansk, 1800-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal_3150a_8da4414823b594d_lg.jpeg
SPEGEL MED KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft_4036a_8da44e6b0b2c31a_lg.jpeg
SPEGEL, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK

Stängt långfredag - annandag påsk