287 LOCKURNOR, 1 par, brons och porslin, Frankrike, 1800-tal

3346a_8da3efde257f779_lg.jpeg
  • 3346a_8da3efde257f779_lg.jpeg
  • 3346b_8da3efde27297dc_lg.jpeg
  • 3346c_8da3efde237b094_lg.jpeg
  • 3346d_8da3efde1ac383c_lg.jpeg
  • 3346e_8da3efde3c66401_lg.jpeg
  • 3346f_8da3efde1f16e87_lg.jpeg
  • 3346g_8da3efde3003029_lg.jpeg

Handmålad dekor av växter, höjd ca 23 cm

Konditionsrapport - Lock med lagningar

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00