498 LJUSSTAKAR, 1 par, brons, 1800-tal

3569a_8da449c5d802473_lg.jpeg
  • 3569a_8da449c5d802473_lg.jpeg
  • 3569b_8da449c5d346865_lg.jpeg
  • 3569c_8da449c5dde1d0f_lg.jpeg

Uppsvängda hänklar, dekor av karyatider, höjd 26 cm

Konditionsrapport - Ytslitage, fotplatta med borrhål

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00