255 KANDELABRAR, 1 par, mässing, jugendstil, 1900-tal

3341a_8da3d8ec29f0368_lg.jpeg
  • 3341a_8da3d8ec29f0368_lg.jpeg
  • 3341b_8da3d8ec3737c93_lg.jpeg

För tre ljus vardera, höjd 40 cm

Konditionsrapport - Smärre repor och fläckar

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00