741 JORDGLOB, 1900-talets andra hälft

3836a_lg.jpeg
  • 3836a_lg.jpeg
  • 3836b_lg.jpeg
  • 3836c_lg.jpeg

Fot av svarvat trä, rund fotplatta, höjd ca 45 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK