26 BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, 1800-/1900-tal

3082a_8da3ef7309bb2d2_lg.jpeg
  • 3082a_8da3ef7309bb2d2_lg.jpeg
  • 3082b_8da3ef730f991ef_lg.jpeg
  • 3082c_8da3ef730b0df01_lg.jpeg

Skaft av trä, oljehus av slipat glas, kupa av opakglas med reliefdekor, rökrör finns, höjd ca 67 cm

Konditionsrapport - Visst ytslitage

Utropspris700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI