67296 BESTICK, 62 del, nysilver, "Saga", Skandia, 1900-tal

Omfattande: 14 bordsgafflar (18 cm), 10 bordsknivar (21,5), 12 bordsskedar (18,5), 16 kaffeskedar (12), 6 sillgafflar (12), 2 smörknivar (16) sardingaffel (14,5) samt såsslev (18)
- Konditionsrapport:Bruksslitage
| Värdering | 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 249 SEK |