66716 BESTICKUPPSÄTTING, 54 del, nysilver, "Birgitta", 1900-tal

Omfattande: 12 matgafflar (18 cm), 12 matknivar (19), 12 matskedar (18,5), 6 smörgåsgafflar (15,5) samt 12 kaffeskedar (12,5)
- Konditionsrapport:Bruksslitage, repor
| Värdering | 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 199 SEK |