66682 BESTICK, 36 del, silver, svenska stämplar KA, 1920-tal, tot vikt exkl knivar ca 1 230 g

Omfattande 12 matknivar med blad i rostfritt stål (längd ca 25,5 cm), 12 matgafflar (21 cm) samt 12 skedar (18 cm), tot vikt inkl knivar med blad i rostfritt stål ca 2 030 g
- Konditionsrapport:Repor, märken, med monogram
| Värdering | 9 000 - 11 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 249 SEK |