66668 GRAFISKA BLAD, 3 st, orientaliska, 1900-tal

Figurscener, signerade i trycket, motiven ca 19 x 29,5 cm, inkl ram ca 32 x 41 cm
- Konditionsrapport:Gulnad passepartout, en ram med skada, ej examinerade ur ram
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |