66484 ARMBAND, 18k guld, vikt ca 134 g

ARMBAND, 18k guld, vikt ca 134 g
  • ARMBAND, 18k guld, vikt ca 134 g

Ovala länkar med reliefdekor av figurscener, stämplar 18K, säkerhetslås, längd ca 19, höjd 4 cm

Extern förvaring - Kontakta oss för visning

  • Konditionsrapport:Defekt säkerhetskedja, smärre repor

Värdering100 000 - 110 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK