66389 SERVISPORSLIN, 15 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-/2000-tal

SERVISPORSLIN, 15 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-/2000-tal
  • SERVISPORSLIN, 15 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-/2000-tal

Omfattande 6 kabaréfat, 4 soppskålar med 3 fat, 2 äggkoppar, såssnipa samt 1 par ljusstakar höjd 7 cm

  • Konditionsrapport:Smärre bruksslitage och krackelyr, ett kabaréfat med mindre nagg under

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)349 SEK