66368 BURK MED LOCK, glas och nysilver, 1900-talets första hälft

Oval form, reliefdekor, locket krönt av svan, längd 16,5, bredd 13, höjd ca 17 cm
- Konditionsrapport:Repor och märken, lös knopp
| Värdering | 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 199 SEK |