66215 KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87
  • KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87

Landskap med exotiska blommor, numrerad 153/385, ca 33 x 42, inkl ram ca 45 x 52 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)299 SEK
*Följerätt tillkommer