65677 REDSKAP, 3 de.l bla mässing, 1800-tal

REDSKAP, 3 de.l bla mässing, 1800-tal
  • REDSKAP, 3 de.l bla mässing, 1800-tal

Våg av smide och mässing, stag med mutter, textilredskap, längd bla 27 / 34 cm

  • Konditionsrapport:Bruksslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan