67543 MATSKEDAR, 2 st, silver, Arvid Floberg, Stockholm, sent 1700-tal

Otydlig årsstämpel, längd ca 22 cm, tot vikt ca 135 g
- Condition:Repor
| Estimate | 1,500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 199 SEK |