67529 SAMLING SILVERBESTICK, 12 del, silver, 1900-tal

Omfattande supsked, syltsked, kaktång, sockertång, sked, tårtspade, matgaffel, 2 matknivar med blad i rostfritt stål, 2 bakelsespadar samt plockgaffel, längd ca 8,5 - 22 cm, tot vikt exkl knivar med blad i rostfritt stål ca 275 g, tot vikt inkl knivar med blad i rostfritt stål ca 390 g
- Condition:Repor, märken
| Estimate | 4,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 199 SEK |