67529 SAMLING SILVERBESTICK, 12 del, silver, 1900-tal

SAMLING SILVERBESTICK, 12 del, silver, 1900-tal
  • SAMLING SILVERBESTICK, 12 del, silver, 1900-tal

Omfattande supsked, syltsked, kaktång, sockertång, sked, tårtspade, matgaffel, 2 matknivar med blad i rostfritt stål, 2 bakelsespadar samt plockgaffel, längd ca 8,5 - 22 cm,  tot vikt exkl knivar med blad i rostfritt stål ca 275 g, tot vikt inkl knivar med blad i rostfritt stål ca 390 g

  • Condition:Repor, märken

Estimate4,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)199 SEK