67480 KAFFESKEDAR, 7 st, silver, "Rosen", M&O, 1950-/60-tal

Dekor av ros, längd 10,5 cm, tot vikt ca 72 g
- Condition:Några repor
| Estimate | 1,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 199 SEK |