67427 TISSOT, herrarmbandsur, stål, 1900-talets mitt

Manuellt urverk, svarturtavla med sekundvisare, plexiglas, boettnummer 1445462, diameter ca 33 mm
- Condition:Repor, märken, armband saknas, fungerar vid inlämningstillfället
| Estimate | 600 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 199 SEK |